Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

50 style nowym najemcą CH Plaza Rzeszówpr - 23 września 2019 14:17


Sieć sklepów multibrandowych 50 style dołącza do portfolio CH Plaza Rzeszów. Jest to jeden z pięciu nowych najemców, którzy do końca 2019 roku otworzą swoje salony w rzeszowskim Centrum.

Nowy salon 50 style powstał na parterze w pobliżu przebudowanego atrium CH Plaza Rzeszów. Powierzchnia sali sprzedaży zajmuje 195 mkw. W sklepach 50 style można skorzystać z oferty odzieży, obuwia i akcesoriów takich marek, jak Nike, Adidas, Reebok, Puma, Umbro, Lotto czy Feewear. 

50 style to jeden z pięciu nowych najemców, którzy do końca roku otworzą swoje salony nowe w CH Plaza Rzeszów. Jest to także kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb klientów. W CH Plaza Rzeszów trwa budowa nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z Plazą hipermarketem E.leclerc. 

W październiku w Centrum otwarta zostanie także drogeria sieci Hebe. Zajmie powierzchnie 315 mkw. i znajdować się będzie na parterze. Wkrótce otwarta zostanie także nowa kawiarnia – Cukiernia Mikołaj, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw.