Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Go Sport organizuje w sklepach treningi #GOCoachingdlahandlu.pl - 30 września 2019 12:12


Rusza program treningów #GOCoaching w wybranych sklepach GO Sport w sobotnie poranki oraz piątkowe popołudnia. W zajęciach może wziąć udział każdy, kto zgłosi chęć uczestnictwa za pośrednictwem Facebook’a. Firma chce w ten sposób ściągnąć klientów do sklepów.

#GOCoaching to program treningów, które odbywają się cyklicznie w wybranych sklepach GO Sport, zlokalizowanych w największych centrach handlowych. Z trenerem GO Sport chętni mogą poćwiczyć w Warszawie w C.H. Promenada, Galerii Mokotów, Wola Parku, Galerii Młociny oraz w Blue City, a w Poznaniu w C.H. Poznań Plaza. Spragnieni aktywności mogą wybrać się zarówno na spokojną jogę, jak i wykonać trening biegania, kolarstwa, czy jazdy na rolkach.

Piątkowe popołudnie można spędzić w Parku Szczęśliwickim, gdzie co tydzień o 19:00 zbierają fani rolkarstwa i przez godzinę pod okiem #AmbasadoraGOSport przemierzają okolice na ośmiu kółkach.

W każdy sobotni poranek, w godzinach 10:30-11:30 w sklepach GO Sport w Wola Parku i GO Sport w C.H. Promenada odbywają się zajęcia #GOYoga. Organizatorzy zapewniają maty i wodę.

Trening rowerowy #GOBike startuje w każdą sobotę o 11:00 w Galerii Młociny, pod wodzą prowadzących: Łukasza Zaróda i Michała Warelisiaka.

Fani biegania mogą wspólnie trenować razem z Tomkiem Bombą podczas #GORunning. Start w GO Sport w Galerii Mokotów godz. o 9:30, a w GO Sport w Poznań Plaza – o godz. 10:00.

Treningi #GOCoaching to także okazja do zapoznania się z asortymentem odzieży i sprzętu wszystkich dyscyplin dostępnych stacjonarnie oraz online w sklepach GO Sport.