Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Merlin tworzy serwis z ofertami sprzedaży hurtowejdlahandlu.pl - 1 października 2019 11:45


Od września br. działa platforma Merlin Group pod nazwą Biznes i Kultura – biznesikultura.pl. Dedykowany dla segmentu B2B serwis oferuje ponad 300 000 produktów w hurtowych cenach, przy czym asortyment jest poszerzany.

Oferta kierowana jest do każdej firmy.

Na platformie biznesikultura.pl zamówienia mogą być dokonywane w formie działań wspierających projekty, np.: sprzedażowe, marketingowe, HR, PR czy powstających startupów, dla których mogą być tworzone indywidualne sklepy internetowe z dostępem do szerokiej gamy produktów.
Mogą to być produkty do organizacji wydarzeń świątecznych czy też na potrzeby szkoleń i konkursów. Oferta Merlin Group w ramach tej platformy pozwala jednak, w miarę zainteresowania klientów, na szerszą współpracę w zakresie zamawiania produktów, w tym m.in. na zamówienia w hurtowej ilości lub na potrzeby programów kafeteryjnych, motywacyjnych czy lojalnościowych.
Do końca roku można dokonać zakupu bez progu minimalnego oraz przewidziane są dodatkowe obniżki cen na wybrane kategorie produktów. W przypadku mniejszych zakupów firmy mogą korzystać z samoobsługowej platformy biznesikultura.pl, natomiast Merlin Group pozostaje otwarta na szerszą współpracę z firmami w przypadku większego zapotrzebowania, realizowanego już w ramach indywidualnych negocjacji.
Produkty są dostępne w niskich cenach bez względu na sezon, darmowa wysyłka jest przewidziana dla zamówień powyżej 500 zł brutto.