Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Rolnik z ofertą dla najmłodszychpr - 9 października 2019 14:08


Rolnik KIDS to produkty tworzone z myślą o kulinarnych gustach i potrzebach małych smakoszy.  Wśród produktów linii KIDS są m.in. drobny groszek, buraczki oraz mieszanki warzywne. Wszystkie bazują na kilku naturalnych składnikach. Nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy smaku ani sztucznych barwników.

Puszki zdobią zabawne grafiki, które dodatkowo zachęcają do odkrywania warzywnego świata. Każda puszka posiada funkcję „easy-open”, a na etykiecie produktu znajduje się tabela z informacją o wartościach odżywczych warzyw.

Buraczki ćwikłowe z linii Rolnik KIDS charakteryzują się idealną miękkością, delikatnie słodkim smakiem, głębokim, rubinowym kolorem oraz bogactwem wartości odżywczych. Dzięki przyjaznej dzieciom formie kostki nie wymagają dalszego krojenia.

Groszek drobny Rolnik KIDS posiada idealnie soczystą konsystencję, naturalnie intensywny, zielony kolor oraz przepyszny, delikatny smak. Możesz go dodawać do sałatek jarzynowych, zup, domowych past kanapkowych czy zapiekanek. Smakuje zarówno na ciepło, jak i zimno.