Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowości od Delecty na Boże Narodzeniepr - 9 października 2019 14:21


Na święta Bożego Narodzenia Delecta tradycyjnie przygotowała Pierniczki „Z serca natury” – mieszankę do samodzielnego wypieku. Nowością w ofercie firmy jest ciasto „Gwiazda Betlejemska”. Ponadto Delecta poszerzyła ofertę Fajnych Pisaków XXL o kolejne odcienie: fioletowy, niebieski i czarny.

Aby sporządzić słodką masę na pierniczki „Z serca natury”, wystarczy do zawartości opakowania dodać tylko podstawowe składniki (jajko oraz masło lub margarynę). Dołączony do opakowania stempelek w kształcie herbatnika, pozwoli wykroić ok. 70 ciasteczek z jednej porcji. Do wyboru mamy cztery wzory: ludzik, choinka, gwiazda oraz Święty Mikołaj.

Miłośnikom korzennego smaku w nowych formach, z pewnością przypadnie do gustu nowość w ofercie Delecty – ciasto „Gwiazda Betlejemska”. Tradycyjny smak w połączeniu z nieoczywistym kształtem, mile zaskoczy gości, a możliwość dowolnego udekorowania ciasta, wspólnie z bliskimi, pozwoli wprowadzić do domu prawdziwie świąteczną atmosferę.

Aby nadać swoim wypiekom indywidualnego charakteru, można udekorować je na wiele sposobów, m.in. naturalnymi posypkami Decorada Delecta oraz hitem w ofercie marki – Fajnymi Pisakami XXL. Poza rozmiarem, który jest 60% większy od innych tego typu produktów dostępnych na rynku, wyróżnia je bezpieczny skład: zero sztucznych barwników, konserwantów, tłuszczów utwardzonych, syropu glukozowego i zagęstników.

Tubki dotychczas można było kupować pojedynczo w czterech wariantach kolorystycznych (czerwony, żółty, zielony i biały). Od września marka Delecta poszerzyła ofertę o kolejne odcienie: fioletowy, niebieski i czarny. Producent zrezygnował z kartonika pośredniego, zmieniając jednocześnie szatę graficzną pisaków.

Pierniczki oraz „Gwiazda Betlejemska” dostępne są w sprzedaży od 8 października br., a nowe kolory „Fajnych Pisaków XXL” dostępne są już od września br. Korzenne wypieki można znaleźć na sklepowych półkach w sugerowanej cenie detalicznej ok. 8 zł za opakowanie, a Pisaki XXL w cenie ok. 3 zł/sztuka.