Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Intenson wprowadził do sieci Rossmann trzy eliksiry superfoodsportalspozywczy.pl - 9 października 2019 15:16


Już od października eliksiry superfoods marki Intenson – producenta zdrowej żywności, dostępne są w salonach sieci Rossmann.

Marka Intenson wprowadziła do sieci Rossmann trzy funkcyjne eliksiry na bazie superfoodsów: Fit&Detox Slimming Elixir, Collagen Beauty Elixir oraz Green Healthy Elixir. Każdy z eliksirów został skomponowany zgodnie z misją marki – jest naturalny i nie zawiera dodatku białego cukru. Ponadto, mają dedykowane przeznaczenie i wspierają organizm w jego podstawowych funkcjach:

Collagen Beauty Elixir – mieszanka kolagenu oraz superfoodsów – acai, maca, baobabu, inuliny. Wspomaga proces odbudowy tkanek organizmu. Pomaga utrzymać jędrność i elastyczność skory oraz zminimalizować zmarszczki.

Fit&Detox Slimming Elixir – koktajl błonnikowy na bazie lnu, babki płesznik i jajowatej oraz błonnika jabłkowego. Wspomaga procesy trawienne oraz detoksykujące organizmu. Redukuje tkankę tłuszczową oraz przyśpiesza metabolizm.

Green Healthy Elixir - pobudzający i orzeźwiający koktajl z dawką naturalnej energii w postaci guarany, będącą zdrową alternatywą dla kawy. Wzbogacony został on o najbardziej cenne w swoich właściwościach zielone superfoods tj. spirulina, chlorella i młody jęczmień, które są koncentratem witamin oraz minerałów.

Eliksiry superfoods to nie jedyne produkty marki Intenson w asortymencie Rossmann. Sieć już od dawna ma w swojej sprzedaży witaminę C marki Intenson.