Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

New Balance i Republika Burgera w Galerii Mazoviapr - 10 października 2019 09:28


Galeria Mazovia poszerzyła swoją ofertę o jedyny w mieście salon New Balance. W odnowionym food courcie została otwarta nowa restauracja. W planach Galerii są kolejne otwarcia.

Ostatnie miesiące w Galerii Mazovia minęły pod znakiem intensywnego rozwoju oferty. 9 października, w największym centrum handlowym w Płocku, otworzył się jedyny w mieście salon New Balance. Ta popularna amerykańska marka posiada w swojej ofercie obuwie sportowe i lifestylowe, odzież oraz akcesoria. Firma New Balance została założona w 1906 r. i aktualnie jest jednym z największych producentów obuwia i odzieży sportowej na świecie. Sklep znajduje się w lokalu o powierzchni ponad 200 m kw, na 1. piętrze galerii.

Do grona najemców gastronomicznych dołączyła w ostatnim czasie Republika Burgera. Restauracja zlokalizowana jest w odnowionym food courcie „Przystań Smaku”, który zajmuje powierzchnię blisko 1000 m kw i pomieści 300 gości.

Galeria Mazovia to największe centrum handlowe w Płocku. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się ponad 120 sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych, fitness, plac zabaw dla dzieci oraz warsztat samochodowy. Właścicielem obiektu jest Fundusz ESCF firmy CBRE Global Investors, a za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o