Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Galeria Bronowice poprawia infrastrukturę obiektupr - 10 października 2019 14:06


Trzech nowych najemców oraz budowa nowego wejścia do budynku - to ostatnie wydarzenia w Galerii Bronowice.

Druga połowa roku w Galerii Bronowice mija pod znakiem dynamicznych metamorfoz i nowości. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyły marki Manzini, Tom Tailor oraz Cocotier. Ponadto, 5 października, odbyło się otwarcie nowej, dużej inwestycji galerii, przygotowanej jako odpowiedź na oczekiwania odwiedzających: nowego wejścia zlokalizowanego od strony ul. Sosnowieckiej.

Jednym z kluczowych w tym roku wydarzeń dla Galerii Bronowice była metamorfoza infrastruktury obiektu. W odpowiedzi na sugestie klientów zbudowano tu dodatkowe wejście, usytuowane od strony ul. Sosnowieckiej w pobliżu IKEA.  W ramach inwestycji powstały zewnętrzne dwukierunkowe ruchome schody oraz przeszklona winda. Co więcej, od teraz istnieje możliwość bezpośredniego przejścia z zewnątrz budynku na wewnętrzny parking na poziomie +1. Wprowadzone nowości zdecydowanie skracają czas wejścia na teren centrum handlowego oraz podnoszą komfort wizyt

W drugiej części roku Galeria Bronowice rozpoczęła współpracę z trzema nowymi najemcami. Jako pierwsza do zespołu dołączyła włoska marka Manzini (zlokalizowana na pasażu poziomu +1). We wrześniu szeregi centrum handlowego zasiliły: Cocotier (poziom +1), zajmujący przestrzeń 50 m kw. oraz Tom Tailor (poziom 0) o powierzchni około 218 m kw. Po wprowadzeniu nowych marek w galerii obecnie funkcjonuje prawie 40 salonów modowych.