Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

PKO TFI będzie zarządzało PPK pracowników Lidladlahandlu.pl - 14 października 2019 10:21


Lidl i PKO TFI podpisały umowę dotyczącą prowadzenia i zarządzania Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Wybór naszej firmy do prowadzenia PPK dla tysięcy pracowników Lidla to dla nas ogromne wyróżnienie. Obecnie trwają prace wdrożeniowe, które w tak dużym przedsiębiorstwie są nie lada wyzwaniem. Staramy się wspierać przedstawicieli Lidla na każdym etapie. Mam nadzieję, że pracownicy docenią starania pracodawcy i zdecydują się na tą formę oszczędzania na przyszłość – mówi Piotr Żochowski, Prezes Zarządu PKO TFI.

- Jako odpowiedzialny pracodawca, mamy świadomość tego, w jaki sposób przyjazne środowisko pracy i stabilne warunki zatrudnienia wpływają na zaangażowanie pracowników. To dzięki nim, jako firma wciąż się rozwijamy. W Lidl Polska zatrudniamy ponad 20 tysięcy osób na podstawie umowy o pracę. Wszystkim gwarantujemy bogaty pakiet benefitów. Wprowadzając PPK wierzymy, że bierzemy udział w budowaniu bezpieczeństwa naszych pracowników. PKO TFI to solidny i wiarygodny partner. Cieszymy się, że możemy razem współpracować, w zakresie zarządzania Pracowniczymi Planami Kapitałowymi naszych pracowników – podkreśla Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska.

Uczestnicy funduszy inwestycyjnych z oferty PKO TFI mają dostęp do swoich środków poprzez system transakcyjny i-fundusze.pl oraz za pośrednictwem ok.1100 oddziałów PKO Banku Polskiego dostępnych w całym kraju.

Tylko do 25 października 2019 roku firmy zatrudniające co najmniej 250 osób muszą wybrać instytucję finansową do zarządzania PPK.