Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

BRooQ – marka streetwearowa w Posnaniipr - 30 października 2019 15:31


30 października to dzień startu, nowego na polskim rynku, konceptu specjalizującego się w streetwearowym asortymencie. Pierwszy salon sieci BRooQ został otwarty w Galerii Posnania.

Galeria Posnania jest pierwszym punktem, w którym zlokalizowany został salon nowego multibrandu. Pod nazwą BRooQ wielbiciele sneakersów znajdą nowości od takich marek, jak adidas, Nike, Converse, Vans, Timberland i wiele innych. 

Tym, co łączy dostępny asortyment, to ekskluzywny wybór i amerykański duch tradycji z jakiej się wywodzą. Kultura hip-hopu oraz sylwetka Michaela Jordana, to wyznaczniki marki. Zakupom ma służyć butikowy charakter konceptu, który stawia na kameralne lokalizacje. Dlatego na powierzchni 100 mkw. klienci będą mogli skorzystać z porad udzielanych przez doradców klienta.

Właścicielem marki BRooQ jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów Sizeer, 50style i Symbiosis.