Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Xiaomi otwiera 12. sklep w Polscepr - 6 listopada 2019 12:41


9 listopada Xiaomi otworzy swój pierwszy na Pomorzu Zachodnim, a dwunasty w Polsce Mi Store. Sklep został zlokalizowany w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy. Szczecin będzie dziesiątą wojewódzką stolicą, do której zawita Xiaomi.

- Sieć salonów Mi Store w Polsce to już dwanaście lokalizacji i na tym nie poprzestajemy. Ostatnio nasze sklepy pojawiły się w Białymstoku, Olsztynie i Lublinie. Jeszcze w tym miesiącu otworzymy kolejne salony. Naszym celem jest stworzenie szerokiej sieci dystrybucji produktów Xiaomi - powiedział Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Salon o powierzchni 126 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie.

Mi Store w Szczecinie jest dwunastym autoryzowanym sklepem Xiaomi w Polsce. Pozostałe lokalizacje to: Kraków (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Warszawa (Centrum Handlowe Arkadia i Galeria Młociny), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Poznań (Centrum Posnania), Katowice (Galeria Katowicka), Gdynia (Centrum Riviera), Olsztyn (Galeria Warmińska), Lublin (Galeria Lublin Plaza) oraz Białystok (Galeria Alfa). W najbliższych miesiącach planowane jest otwarcie kolejnych.

Za dystrybucję produktów Xiaomi w Polsce odpowiadają ALSO, Ingram Micro oraz w zakresie ekosystemu i pojazdów JBTS.