Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kolejna przygoda bohatera marki Budweiser na Facebookudlahandlu.pl - 23 sierpnia 2010 16:40


Cesky Drevny Kocur, bohater marki piwa Budweiser wybrał się na wakacje. Co go zachwyciło na plaży? Rozwiązanie zagadki odkrywa trzeci z pięciu planowanych humorystycznych filmików, zachęcających do spróbowania piwa legendarnej marki Budweiser. Dotychczas filmowe historie obejrzało już ponad 400 tys. osób, a aktywność Ceskiego Drevnego Kocura na portalu społecznościowym Facebook śledzi każdego dnia ponad 23 tys. internautów.

Legendy Drevnego Kocura nawiązują do aktualnych wydarzeń. Trzeci z serii filmów przedstawia bohatera marki Budweiser wypoczywającego na urlopie. W poprzednich epizodach Drevny Kocur wracał z imprezy z popivkovym podvoznikiem, a także, nawiązując do Mundialu, prezentował kopaną kulečkę i boiskowego poperdalaca. Tym razem urlopowy spokój ducha zakłóciła mu przechodzą obok kobieta...

Pozostały jeszcze dwa odcinki. Największą niespodzianką będzie tematyka piątej odsłony przygód, które Drevny Kocur radostně zapředstavuje już we wrześniu. Ostatnia legenda powstanie na podstawie pomysłu zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez markę Budweiser.
Smakosze czeskiego piwa, a zarazem wielbiciele języka czeskiego zgłaszali własne propozycje najlepiej spienionych, długo warzonych legend. Najlepszy pomysł stanie się kanwą do filmu i zostanie umieszczony na profilu Drevnego Kocura. Zwycięzca konkursu pojedzie również do Pragi i Czeskich Budziejovic, gdzie legendarny browar stanie dla niego otworem.

Kampania Budweiser Budvar z udziałem kreskówkowego Drevnego Kocura rozpoczęła się  w czerwcu br. i ma umocnić pozycję marki w Polsce w kategorii piw importowanych. Budweiser położył tego lata nacisk na dotarcie do społeczności internetowej.