Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Tommy Hilfiger nagradza za noszenie jego spodniwnp.pl - 8 listopada 2019 17:28


Marka modowa Tommy Hilfiger ogłosiła plany projektowe. Od wiosny 2021 r. jej ubrania będą w całości powstawać w środowisku 3D.

Całość procesu kreowania, poprawiania projektu będzie dokonywana na cyfrowych modelach. Pozwalają one sprawdzić i zmieniać parametry ubrania bez konieczności jego fizycznego przygotowania. Ponad połowa sprzedanych ubrań z logo Tommy Hilfiger w 2018 r. była kupowana poza rynkiem amerykańskim. Ten był wcześniej dominującym w zestawieniach sprzedaży firmy odzieżowej.

O innowacjach w tej firmie można mówić na pewno od 2016 r. kiedy wprowadziła ona do swojej sprzedaży model "zobacz, kup" (ang. see now, buy). Oparty jest on o pokazy ubrań, które konsumenci mogą kupić (także online), nim modelki i modele zejdą z wybiegu. Od 2016 roku takie wydarzenia organizowano już w Nowym Jorku, Mediolanie, tak ważnym dla europejskiego rynku mody, czy w Londynie. Niebawem mają zagościć także w Paryżu.

Tommy Hilfiger w 2018 r. zaoferował klientom spodnie łączące się w standardzie Bluetooth z telefonem użytkownika. XPLORE nagradzają użytkownika za ich noszenie punktami. Odwiedzanie sklepów marki także powoduje zbieranie punktów. Są częścią programu lojalnościowego modowego giganta. Punkty można wymieniać na karty upominkowe, ubrania marki (czapki, opaski itp.), czy bilety na koncerty i wspomniane pokazy typu "zobacz, kup."