Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

W USA rośnie nowy trend - detaliści dowożą klientom alkoholdlahandlu.pl za Chainstoreage - 14 listopada 2019 11:05


Dyskontowy sieć spożywcza Aldi, która prowadzi ponad 1900 sklepów w 36 stanach USA, obecnie dostarcza piwo i wino na terenie całego kraju, zgodnie z prawem stanowym i lokalnym. Aldi zapewnia dostawę napojów alkoholowych za pośrednictwem platformy Instacart w zaledwie godzinę.

Kupujący mogą odwiedzić witrynę internetową Aldi lub sekcję Aldi w aplikacji Instacart, aby wybrać asortyment alkoholi, które następnie zostaną dostarczone do domu. Od kiedy Aldi rozpoczął współpracę z Instacart w 2017 roku, sprzedawca zwiększył liczbę lokalizacji oferujących dostawę do prawie wszystkich sklepów w USA.

Klienci zamawiający alkohol muszą mieć co najmniej 21 lat i muszą podać datę urodzenia przy składaniu zamówienia oraz przedstawić ważny dokument tożsamości w momencie dostawy.

- Zbliża się pracowity sezon świąteczny, dzięki czemu wygoda jest ważniejsza niż kiedykolwiek, a dodanie dostawy alkoholu do naszej oferty online to jeszcze jeden sposób, w jaki Aldi oszczędza j czas klientów - powiedział Scott Patton, wiceprezes ds. zakupów korporacyjnych.

Ponieważ dostawa na żądanie staje się coraz bardziej powszechną usługą oferowaną przez sklepy spożywcze, coraz więcej detalistów dodaje alkohol do opcji dostaw jako konkurencyjny wyróżnik.