Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Sieć sklepów Duży Ben wprowadza na rynek nową markę piwapr - 18 listopada 2019 09:53


Duży Ben, koncept marketów alkoholowych, 15 listopada, zaprezentuje nową markę piwa - „ekIPA”. Premiera nowego trunku odbędzie się podczas Poznańskich Targów Piwnych. To już trzecie piwo przygotowane na specjalne zamówienie Dużego Bena przez jeden z największych browarów rzemieślniczych w Polsce – Inne Beczki.

„ekIPA” - bo tak nazywa się nowy trunek, to zgrane połączenie dwóch stylów - nowofalowego IPA i rześkiego witbiera. Towarzystwo słodu pszenicznego i płatków owsianych sprzyja niebywale aksamitnemu smakowi, a nowofalowe odmiany chmielu - Columbus i Galaxy, nadają piwu mocny, owocowy aromat. Piwo będzie dostępne wyłącznie w sklepach sieci Duży Ben.

Duży Ben to format marketu alkoholowego, stworzony od podstaw przez Grupę Eurocash. Został zaprojektowany w myśl zasady one-stop-shop: każdy pojedynczy sklep pozwala zrealizować wszystkie misje zakupowe w kategorii – od wieczornego piwa po pracy, przez prezenty, po zapasy na grill czy spotkanie ze znajomymi. Sieć Duży Ben funkcjonuje na rynku od 2016 roku. W lipcu sieć świętowała otwarcie 50. placówki i wejście na Dolny Śląsk.