Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

3 tys. mkw. w Karuzeli Tarnobrzeg dla marek Sinsay, House i Croppdlahandlu.pl - 22 listopada 2019 15:08


Pierwsi najemcy podpisali umowy najmu w centrum handlowym Karuzela, które zostanie zrealizowane przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Sklepy modowe Sinsay, House i Cropp zajmą powierzchnię prawie 3000 mkw. w projekcie który będzie liczył ponad 20 000 mkw.

Poprzemysłowy teren o powierzchni 7ha zostanie zrewitalizowany i zabudowany kilkoma budynkami w formie parku handlowego. Większość powierzchni zajmą najemcy z branży modowej a w skład projektu wchodzi również sklep typu dom i ogród o powierzchni około 9000 mkw.

– Jeszcze przed końcem roku podpiszemy kolejne 2-3 umowy najmu z branżą wyposażenia wnętrz i modą, co da nam około 35-40% wynajętej powierzchni jeszcze przed rozpoczęciem budowy. To bardzo dobry wynik, który wynika z dobrej lokalizacji Karuzeli, a z drugiej z braku nowoczesnych obiektów w mieście – mówi Piotr Wasilewski odpowiedzialny za najem lokali handlowych w Karuzeli Tarnobrzeg.

Inwestorem projektu jest polska firma Karuzela Holding wraz z belgijskim funduszem inwestycyjnym Mitiska REIM. Centra handlowe pod nazwą Karuzela działają już w Turku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni i Lublińcu. W tym roku inwestorzy rozpoczną jeszcze budowę projekt centrum handlowego w Kołobrzegu a w kolejnych latach powstaną Karuzele w Białej Podlaskiej, Puławach, Świebodzinie, Wągrowcu i Tarnobrzegu.