Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Circle K prezentuje nowy sklepowy koncept w Warszawie (galeria zdjęć)dlahandlu.pl - 2 grudnia 2019 10:26


Circle K postawił na nowy koncept i otworzył swój reprezentacyjny sklep połączony z kawiarnią przy ul. Puławskiej w Warszawie. Jest to największy sklep sieci w Polsce - zajmuje powierzchnię aż 140 mkw. Nowa odsłona Circle K to nie tylko większa przestrzeń dla gości, ale również poszerzona oferta gastronomiczna.

– Nowo otwarty punkt naszej sieci bardziej przypomina klimatyczną kawiarnię. Postawiliśmy w nim na większą i kameralną strefę dla gości, która sprawi, że okoliczni mieszkańcy chętnie zatrzymają się tutaj podczas spaceru, w drodze do pracy czy szkoły – powiedział Rafał Droździak, dyrektor marketingu i komunikacji, Circle K.

Nowy punkt Circle K zajmuje powierzchnię 140 mkw. i jest obecnie jedynym sklepem sieci, który został ulokowany na dwóch poziomach. Na pierwszym piętrze znajduje się magazyn, dzięki czemu sklep na parterze ma większą przestrzeń. Wnętrze  powstało dzięki współpracy z norweską projektantką Niną Kristofferson oraz pomysłom pracowników Circle K. Dominującym kolorem jest czerń, a towarzyszą jej ciepły jesion, ciemna cegła oraz czerwone, białe i pomarańczowe pasy na ścianach nawiązujące do kolorystyki marki. Całości dopełniają lampy w kształcie okręgów. Przestrzeń dla gości została wyposażona w kameralne stoliki, kanapy oraz wysokie krzesła i stoły.

Stacja w nowym koncepcie przy ul. Puławskiej oferuje m.in. szeroki wybór przyrządzanych na miejscu kanapek i wrapów, burgery i wrapoburgery, czy kanapki z szarpaną wołowiną. Na klientów czekają również dania kuchni meksykańskiej, a także włoskie sorentiny. Sklep serwuje również kawę i gorącą czekoladę oraz hot dogi.

Do końca kwietnia 2020 roku Circle K planuje wdrożenie nowego konceptu sklepu na 40 stacjach w Polsce. Tylko w drugim kwartale br. sieć uruchomiła pilotażowe stacje w nowym koncepcie w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Stalowej Woli, Międzyzdrojach, Wieluniu i Aleksandrowie Łódzkim. Oferta dostępna jest również dla partnerów franczyzowych.