Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

N-Park w Gorzowie Wielkopolskim powstanie w 2021 rokudlahandlu.pl - 4 grudnia 2019 13:57


Inwestycja N-Park firmy Napollo w Gorzowie Wielkopolskim uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę. Start realizacji zaplanowany jest na I kwartał 2020 roku, a otwarcie nastąpi po ok. 12 miesiącach.

Projektowana powierzchnia najmu N-Parku to ok. 6000 mkw. Znaleźć się tu mają m.in. market spożywczy, drogeria, sklep z elektroniką i artykułami gospodarstwa domowego, sportowy, z modą rodzinną, akcesoriami, wyposażeniem wnętrz, księgarnia, usługi i gastronomia. Proces komercjalizacji jest obecnie w toku.

N-Park powstanie w północno-wschodniej części miasta, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych - ul. Pomorskiej u zbiegu z ul. Chemiczną. N-Park w Gorzowie Wielkopolskim składać się będzie z trzech budynków, w których zaplanowanych jest łącznie ok. 13 lokali handlowych. Posiadać będzie parking naziemny na ok. 180 samochodów.

N-Parki firmy Napollo działają już m.in. w Warszawie, w aglomeracji warszawskiej i we Wrocławiu. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Firma rozwija koncept obiektów handlowych typu convenience. Format obecnie realizowanych parków handlowych pod marką N-Park zastąpił wcześniej wprowadzone przez firmę na rynek Centra Zakupów. N-Parki działają już m.in. w Warszawie, Wrocławiu, aglomeracji warszawskiej.