Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Diznajnerski sklep z piwami kraftowymi w Sopociedlahandlu.pl - 10 marca 2020 09:52


W sklepie Bimbeer w Sopocie oprócz alkoholu można kupić wiele gadżetów i dodatków, m.in. zaopatrzć się w koszule z graficznymi multiplikacjami piwnymi czy kolorowe skarpetki. Dlatego na jednej ścianie pojawiły się wieszaki i półki na ubrania - tłumaczy architekt Magdalena Żochowska-Dajuk z DIZAIN RUM, która zaprojektowała wnętrze sklepu.

Dzięki wybudowaniu podestu pod dużą lodówkę w głębi wnętrza chłodzony towar jest lepiej widoczny zza szyby witryny a poniżej znalazło się miejsce na jeszcze kilka skrzynek z butelkami.

Ściany sklepu i sufit zostały pomalowane w kolorze złamanej czerni dopasowanej do istniejących elementów ram okiennych. Dobrane oprawy oświetleniowe pod sufitem rozjaśniają pomieszczenie a lampy dekoracyjne nad ladą budują nastrój.

Elementami łagodzącymi wystrój jest sztuczna trawa wysokiej jakości do złudzenia przypominająca prawdziwą oraz żółte akcenty na ścianach w postaci jelenia i zegara.

Dobrze zaprojektowane etykiety piw kraftowych nie potrzebują dekoracyjnego towarzystwa. Surowy charakter mebli wykonanych z OSB jest wystarczający. Podłoga wyłożona okładziną przypominającą blachę ryflowaną wtóruje oszczędnej estetyce sklepu i nawiązuje do atmosfery przemysłowej browarów.

Niewielka powierzchnia obsługiwana z centrum sklepu daje więcej możliwości ekspozycji towaru pod ścianami wokół i sprawia, że klienci mają lepszy dostęp do półek.