Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Szopi w Poznaniu i Wrocławiu dowozi zakupy także z Auchandlahandlu.pl - 25 marca 2020 20:41


Od dziś poznaniacy i wrocławianie korzystający z usług Szopi będą mogli dokonać zakupów spożywczych online w hipermarketach sieci sklepów Auchan. Klienci w grupie wiekowej powyżej 60 lat, którzy zrobią zakupy w sklepie Auchan za pośrednictwem Szopi.pl, otrzymają darmową dostawę.

Model zakupów Szopi polega na wybraniu za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony www.szopi.pl produktów z określonego sklepu stacjonarnego w sposób prosty i szybki. Dedykowany, przeszkolony szoper realizuje osobiście zamówienie wybierając najświeższe produkty – np. warzywa i owoce, a także nabiał czy mięso. Następnie dostarcza zakupy pod wskazany adres, do samych drzwi.

- W ostatnich tygodniach notujemy zwiększenie zapotrzebowania na naszą usługę, dlatego stale poszerzamy ekipę szoperów. Każdy szoper otrzymał instrukcję dotyczącą zasad higieny i transportu produktów spożywczych zgodne z wytycznymi GIS. Z tego względu płatności są dokonywane wyłącznie bezgotówkowo –  mówi Anna Podkowińska-Tretyn, Dyrektor Zarządzająca Supermercato 24 w Polsce.

W związku z sytuacją związaną z coraz większą liczbą zakażeń koronawirusem, Szopi.pl i Auchan oferują darmową dostawę osobom powyżej 60 roku życia. Aby skorzystać z darmowej dostawy, należy zarejestrować się w serwisie www.szopi.pl lub ściągnąć aplikację Szopi na telefon komórkowy, podać swój wiek i wpisać kod: AUCHANSENR. Akcja trwa do 11 kwietnia i obejmuje zakupy z hipermarketów sieci Auchan o łącznej wartości powyżej 80 zł.