Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Carrefour zastąpił Piotra i Pawła w Pasażu Rondo (galeria)dlahandlu.pl - 10 kwietnia 2020 10:45


Klienci poznańskiego Pasażu Rondo (ul. Zamenhofa 133) mogą już robić zakupy w nowo otwartym supermarkecie Carrefour. Wcześniej w tej lokalizacji działał sklep sieci Piotr i Paweł.

Nowo otwarty supermarket Carrefour zajął w Pasażu Rondo powierzchnię 1494 mkw. W sklepie pracuje 25 osób. Supermarket jest konceptem premium, zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania, które mają przyczynić się do zwiększenia komfortu klientów podczas robienia zakupów. Jednym z nich jest wydzielenie przestrzeni przy kasach samoobsługowych na wózek zakupowy. W sklepie testowany jest również wózek, w którym zamiast plastikowego koszyka klienci mogą zawiesić swoje własne torby wielokrotnego użytku. Dzięki temu rozwiązaniu klienci robiąc zakupy ze Scan & Go, pakują je od razu w docelowy sposób. W przyszłości na wózku planowany jest montaż uchwytu na smartfon.

Na klientów supermarketu czeka szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, wędlin oraz serów, a także mięsa. W ofercie znajdują się bakalie i ziarna na wagę, świeże zioła czy produkty mięsne z wędzarni Carrefour oraz wypiekane na miejscu pieczywo. W sklepie nie zabraknie konceptów: Zdrowa Półka, Kuchnie Świata, strefa dla sportowca, strefa Naturalnych Kosmetyków oraz strefa Ekologicznej Chemii. Sieć zaoferuje również szeroki wybór piw regionalnych czy bezalkoholowych win i piw dostępnych w strefie Zero Procent.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych, specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.