Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Sieć salonów Mi Store liczy 18 punktówdlahandlu.pl - 11 maja 2020 10:09


11 maja został otwarty kolejny Mi Store w Poznaniu. Nowy sklep znajduje się w Centrum Handlowym Avenida przy ul. Matyi 2 i jest drugim salonem w stolicy Wielkopolski.

Punkt został zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii, a jego powierzchnia wynosi 88 mkw. Jest to już osiemnasty autoryzowany Mi Store w Polsce.

Wcześniej, 4 maja, wraz z otwarciem galerii handlowych, uruchomiony został, zapowiadany już w marcu, salon w Bielsku-Białej. Mi Store o powierzchni 115 mkw. znajduje się w Galerii Sfera (ul. Mostowa 5), na pierwszym piętrze.

Obecnie w Polsce jest już 18 autoryzowanych punktów Mi Store, które znajdują się w 11 województwach. Sklepy znajdują się w: Gdańsku (Forum Gdańsk), Gdyni (Centrum Riviera), Szczecinie (Galeria Galaxy), Olsztynie (Galeria Warmińska), Białymstoku (Galeria Alfa), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania, Centrum Handlowe Avenida), Katowicach (Galeria Katowicka), Częstochowie (Galeria Jurajska), Bielsku-Białej (Galeria Sfera), Lublinie (Galeria Lublin Plaza) oraz Rzeszowie (Galeria Rzeszów​).