Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Moya ma 250 stacji paliw. Sieć chce rozwijać się w większych miastachdlahandlu.pl - 18 maja 2020 10:29


Sieć stacji paliw Moya, która jest już obecna przy drogach lokalnych i w mniejszych miejscowościach, chce otwierać swoje placówki także w większych ośrodkach miejskich. Sieć właśnie powiększyła się o nowy obiekt w Poznaniu, który mieści się przy ul. Obornickiej 263, nieopodal osiedli Podolany i Piątkowo. Stacja oferuje nie tylko paliwa, lecz także dysponuje rozbudowanym konceptem gastronomicznym Pizza & Caffe Moya.

– Nowy obiekt jest pierwszym w Poznaniu, a dwudziestym siódmym w Wielkopolsce. Jesteśmy wyraźnie widoczni przy drogach lokalnych, w mniejszych miejscowościach. Naszym celem jest zaznaczenie obecności także w większych ośrodkach. Poznań to kolejne z dużych polskich miast, w których można zatankować pod szyldem Moya. Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą ofertę także mieszkańcom stolicy Wielkopolski, tym bardziej, że obiekt w Poznaniu jest 250. stacją w naszej sieci – mówi Filip Puchalski, dyrektor operacyjny ds. sieci stacji paliw Moya oraz członek zarządu Anwim S.A.

Głównym wyróżnikiem obiektu w Poznaniu jest bistro Pizza & Caffe Moya. Można w nim zjeść nie tylko hot-dogi, zapiekanki, kanapki czy napić się kawy oraz herbaty. Menu zostało rozszerzone o pieczone na miejscu pizzy w sześciu wariantach smakowych (margherita, pepperoni, capriciosa, farmerska, MOYA – z białą kiełbasą serem wędzonym i szczypiorkiem oraz podhalańska – z wędzonym serem i boczkiem); zestawy obiadowe: pierogi z pieca – z mięsem lub ruskie, stripsy z kurczaka lub filety z dorsza w zestawie z frytkami. Wszystkie warianty pizzy dostępne są w cenie 20 zł.

- Rozszerzamy menu w niektórych naszych punktach gastronomicznych o świeże, przygotowywane na miejscu produkty. W Pizza & Caffe Moya dostępnych jest aż sześć wariantów pizzy, którą można zjeść na miejscu w specjalnie wydzielonej części restauracyjnej lub zabrać na wynos. Pizza wypiekana jest na miejscu przez całą dobę. Danie można również zamówić telefonicznie i odebrać o wyznaczonej porze. Pizza sprzedawana jest też na kawałki – dodaje Filip Puchalski.