Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Umownik w nowej odsłonie. Jest łatwiej i szybciejwnp.pl - 18 maja 2020 13:19


Umownik, czyli polska platforma do zawierania umów online, rusza w nowej odsłonie. Wprowadzone zmiany sprawiają, że korzystanie z aplikacji staje się jeszcze prostsze, a podpisywanie kontraktów nie wymaga nawet zakładania konta w aplikacji.

Start-up LawBiz Technology zdecydował się na ulepszenie aplikacji Umownik, która pozwala na zawieranie umów na odległość bez używania kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

- Przez cztery lata dotychczasowej działalności zebraliśmy szereg doświadczeń i opinii klienckich, które postanowiliśmy przełożyć na rozwiązania praktyczne. Dzięki temu udoskonalamy Umownika, by stał się jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników - opowiada Bartłomiej Majchrzak z LawBiz Technology.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to zupełnie nowy layout. Jest bardziej intuicyjny i pozwala użytkownikowi na bardzo wszechstronne filtrowanie zawartych umów, ich projektów i wzorów. Obecnie, nawet jeśli posiadamy w zasobie tysiące umów, nie będzie problemu z odnalezieniem tej, która nas w danym momencie interesuje.

Ponadto wzbogacony został proces negocjowania kontraktów. Na każdym etapie możliwe stało się dodawanie załączników oraz komentarzy do poszczególnych zapisów. Dzięki temu można procedować precyzyjniej i szybciej. Liczba możliwych interakcji została rozszerzona, przez co zmalało ryzyko powstawania nieporozumień.

Więcej tutaj