Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kompania Piwowarska z serwisem o piwie bezalkoholowympr - 28 maja 2020 12:03


Kompanai Piwowarska stworzyła serwis abcalkoholu.pl, który został wzbogacony o kompendium wiedzy o piwie bezalkoholowym.

Autorzy strony abcalkoholu.pl od 2008 roku tworzą serwis poświęcony alkoholowi i jego wpływowi na ludzki organizm. Nowo powstała sekcja „Piwo bezalkoholowe” odpowiada na coraz większe zainteresowanie piwem bez procentów.

Czytelnicy portalu dowiedzą się m.in.: czym piwa bezalkoholowe różnią się od alkoholowych, jak warzy się piwa bezalkoholowe, czy piwo bezalkoholowe faktycznie nie zawiera alkoholu?

 – Za pośrednictwem abcalkoholu.pl dostarczamy konsumentom w przystępnej formie wiarygodne informacje na temat alkoholu a także – od niedawna – na temat piw bez alkoholu, które stanowią świetną alternatywę w sytuacjach, w których absolutnie nie wolno spożywać alkoholu, jak np. kierowanie pojazdami - deklaruje producent.

Autorami materiałów eksperckich na stronie abcalkoholu.pl są między innymi: psycholog Dorota Krzywicka, lekarz internista i toksykolog – Eryk Matuszkiewicz oraz profilaktyk uzależnień – Sławomir Grzegorek. Czytelnicy mogą skorzystać ze wskazówek i porad w zakresie postępowania z alkoholem w określonych sytuacjach.

Nową wersję strony przygotowała agencja V&P.