Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Producent Dań Babci Zosi nawiązał współpracę z Biedronkąportalspozywczy.pl - 4 czerwca 2020 12:13


Firma SYS, producent Dań Babci Zosi, nawiązała współpracę z siecią Biedronka. Wybrane mieszanki kasz z warzywami i owocami oraz zupy do szybkiego przygotowania na bazie naturalnych suszów warzywnych i zbóż pojawiły się na sklepowych półkach 4 czerwca w ramach pierwszej z zaplanowanych akcji in-out.

Dania Babci Zosi obecnie można kupić m.in. w sieciach Lidl, Carrefour, Auchan, Kaufland, Tesco i E.Leclerc oraz Frisco. W czerwcu po raz pierwszy pojawią się w Biedronce.

- Do sklepów trafią bestsellery wśród kasz i zup. Produkty zawierają wyłącznie naturalne składniki, mają długi termin przydatności do spożycia i nie wymagają specjalnego przechowywania, dlatego są chętnie wybierane przez klientów nie tylko do domu, ale także na wakacyjne wyjazdy. Liczymy, że współpraca z siecią Biedronka będzie owocna i klientom przypadną do gustu produkty, które być może znają już z innych sklepowych półek. — komentuje Małgorzata Krześniak, Marketing Manager.

W sprzedaży dostępne będą 3 rodzaje kasz: Kasza gryczana biała z dynią, szpinakiem i słonecznikiem, Kasza jaglana z żurawiną, siemieniem lnianym i migdałami, Kasza jaglana z cukinią, pomidorami i słonecznikiem oraz 3 zupy: Pomidorowa z ryżem, Krupnik oraz Jarzynowa z dynią i cukinią.