Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Punkty Szybkiej Paczki z przymierzalniami i rowerem kurierskimdlahandlu.pl - 22 czerwca 2020 12:30


GLS rozwija sieć i otwiera kolejne punkty Szybkiej Paczki. Ten najnowszy w Krakowie ma dodatkową funkcję stacji przeładunkowej dla dostaw realizowanych rowerem kurierskim.

 

Firmowy punkt Szybkiej Paczki miał premierę wiosną ubiegłego roku w Poznaniu. Wyposażony jest m.in. w punkt pakowania i przymierzalnię. Klienci mają tu możliwość odbioru i nadawania przesyłek za pobraniem, a płatności można dokonywać kartą lub BLIKIEM.

Od 10 lat firma rozwija sieć punktów nadania i odbioru Szybka Paczka/ ParcelShop GLS prowadzonych przez partnerów firmy, których liczba w całej Polsce przekroczyła 1000.

Krakowski punkt firmowy Szybkiej Paczki GLS jest zlokalizowany przy ul. Dietla 93 w centrum miasta. Dociera do nich kurier poruszający się rikszą, a dokładniej rowerem kurierskim zbudowanym specjalnie na potrzeby tego rodzaju usług.
Punkt Szybkiej Paczki w Krakowie otwarto 1 czerwca, chociaż na razie, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, niedostępne dla klientów są przymierzalnia i punkt pakowania.