Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kaufland wspiera wyprzedaż wakacyjnych gadżetów loteriądlahandlu.pl - 25 czerwca 2020 18:59


25 czerwca br. ruszyła nowa kampania Kauflandu „Tanie Lato na Bogato, czyli oferta w wyprzedażowych cenach, obejmującą produkty kojarzące się z wakacjami.

Na wyprzedaży znajdą się regionalne przysmaki, produkty spożywcze znad Morza Śródziemnego, kosmetyki i akcesoria plażowe

W pierwszym tygodniu akcji w ofercie sieci można znaleźć m.in. arbuza, cytryny, ananasa, różne rodzaje melonów, a także soki i napoje, konserwy i produkty w słoikach, kosmetyki oraz akcesoria przydatne na plaży, dmuchany basen, krzesła plastikowe Cyrkon, leżak z daszkiem, pawilon bez ścian, dekoracje ogrodowe i solary oraz byliny ogrodowe.

Beata Śniechowska, zwyciężczyni II edycji programu MasterChef, przedstawi kulinarne propozycje w gazecie reklamowej Kaufland, jak również w internecie: na stronie www.kaufland.pl oraz na fanpage’ach sieci na Facebooku oraz Instagramie.

Akcja promocyjna Kaufland „Tanie Lato na Bogato” rozpoczęła się 25 czerwca br. i będzie wspierana kampanią mediową i outdoorową, która ruszy na początku przyszłego miesiąca. Dodatkowym elementem towarzyszącym akcji promocyjnej będzie loteria „Lato Pełne Nagród” z Payback, której początek zaplanowano na drugi tydzień lipca.