Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Gospodarcza debata EEC Online już dziś!portalspozywczy.pl - 9 sierpnia 2020 15:42


Przed nami kolejna odsłona EEC Online. 10 sierpnia prelegenci zaproszeni do MCK i występujący zdalnie będą mówić o przyszłości Europy i Zielonym Ładzie, transformacji energetycznej, finansowaniu gospodarki, cyfryzacji i sporcie w nowej rzeczywistości. Wśród gości będą między innymi: Ester Asin, dyrektor Biura Polityki Europejskiej WWF, Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego, Adam Guibourgé-Czetwertyński, podsekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Dostęp do sierpniowej edycji EEC Online mają osoby, które dokonały rejestracji na majową i czerwcową edycję EEC Online oraz osoby zarejestrowane na wrześniowy Europejski Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w dniach 2-4 września w Katowicach.

W programie:

- Uroczyste otwarcie EEC Online | Zapowiedź EEC 2-4 września 2020 r.
- Europa i Zielony Ład. Transformacja energetyczna
- Finansowanie gospodarki
- Cyfryzacja
- Sport w nowej rzeczywistości

W maju oraz w czerwcu miały miejsce, cieszące się niezwykłym zainteresowaniem i skupiające uwagę setek tysięcy widzów, wydarzenia pod szyldem EEC Online. Retransmisje debat dostępne są na www.eecpoland.eu. 10 sierpnia odbędzie się ostatni, przed wrześniowym kongresem, cykl rozmów online poświęconych gospodarce, która szuka w tym czasie odpowiedzi na podstawowe pytania.

12. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego i 5. edycja European Tech and Start-up Days, odbędą się w dniach 2-4 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i organizowane będą w szczególnych okolicznościach, z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Wyjątkowy charakter wrześniowego Kongresu wynikać będzie nie tylko z możliwości przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, ale także z szerszego wymiaru wydarzenia – stacjonarne sesje EEC transmitowane będą online.