Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

ZPC Bałtyk ze specjalną edycją likworków i czekoladek



pr - 19 października 2020 11:59


Fabryka Czekolady „Bałtyk” wprowadziła na rynek specjalną edycję swoich likworków i czekoladek. Innowacyjna stylistyka opakowań, nawiązania do tradycji oraz motywów morskich - to główne atrybuty nowej kolekcji. Wzbogaci ona ofertę firmy w kategorii słodyczy upominkowych.

Nowa edycja obejmuje kultowe likworki: „Baltik Vodka” (smak wódki), „Likworki Gdańskie” (smak żubrówki, żurawinówki i brandy) „Nalewki Domowe” (smak wiśniówki, orzechówki i pigwówki) oraz czekoladki: „Fantazja Koktajlowa” (smaki czekolad „Bałtyku” - malibo, rum&toffi, advocat, brandy&coffee).

Są one pakowane w stylowych butelkach i bombonierkach. Jest to nawiązanie do morskich tradycji i legend, w których ważne wiadomości trafiały do butelek i przez lata wędrowały po morzach i oceanach. W Fabryce Czekolady „Bałtyk” historia tworzenia likworków ma już ponad pół wieku, a czekoladek „Fantazja” niemalże ćwierć wieku. Przez ostatnie lata firma wielokrotnie wprowadzała nowe smaki i kolejne edycje tych słodyczy.

Kolekcję butelek uzupełniają także dwie bombonierki w nowej formule - z widocznymi wewnątrz likworkami i czekoladkami.

Nowa edycja likworków i czekoladek jest już w sprzedaży w sklepach firmowych „Bałtyku”, w sklepie internetowym oraz w szerokiej dystrybucji.