Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Lidl wydał książkę o domowych sprawach. Do dostania za 300 zł wydane na zakupydlahandlu.pl - 6 listopada 2020 10:00


Na wszystkich domowych sprawach skupiona jest nowa, jedenasta książka wydana przez Lidl Polska, która od 9 listopada będzie dostępna w ramach akcji promocyjnej we wszystkich sklepach sieci. Można ją dostać robiąc zakupy za 300 zł - trzeba zebrać 6 znaczków za wydanie 50 zł, w tym kupienie co najmniej jednego owocu lub warzywa.

Książka „Dom. O domowym gotowaniu, domowych sprawach i domowym szczęściu” została wydana w ponad 1,5 miliona egzemplarzach. Czytelnicy znajdą w niej 6 rozdziałów na temat gotowania, oszczędzania, ekologii, domowych roślin i zwierząt czy naturalnej pielęgnacji ciała. Dwa rozdziały – dotyczące roślin oraz domowego SPA – powstały we współpracy z blogerkami, które specjalizują się w tych dziedzinach.

Książka będzie dostępna w sklepach Lidl w całej Polsce. Aby zdobyć jeden z egzemplarzy, wystarczy zebrać sześć pieczątek. Każda z nich będzie przyznawana klientowi za zakupy o wartości minimum 50 zł (w tym jedno warzywo lub owoc). Akcja promocyjna trwa od 9 listopada do 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl. Obecnie w 30 krajach istnieje około 11.200 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.