Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Hebe z dostawą w ciągu 2 godzindlahandlu.pl - 9 listopada 2020 13:21


W odpowiedzi na obostrzenia spowodowane pandemią, sieć Hebe przypomina o możliwości zamówień on-line, których dostawa realizowana jest w 2 godziny od momentu złożenia zamówienia. Wszystkie zamówienia klientów zalogowanych w momencie składania zamówienia za min. 15 zł dostarczone zostaną bezpłatnie – do odwołania.

- Stale wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak np. Click and Collect czy dostawy kurierem miejskim Hebe Express, które skracają czas dostawy nawet do 2 godzin. Staramy się wypracowywać rozwiązania, które mamy nadzieję staną się standardami w obliczu aktualnych wyzwań. – powiedział Francisco Almeida – dyrektor E-Commerce sieci Hebe.

Sieć oferuje dostawę kurierem miejskim Hebe Express – przesyłka zostanie dostarczona w 2 godziny. Dostawa ta obecnie jest również bezpłatna – do odwołania. Aby skorzystać z oferty, należy być zalogowanym w momencie składania zamówienia on-line. Ta forma dostawy obowiązuje w wielu wybranych miastach w godzinach pracy sklepów. 

Stacjonarne placówki Hebe działają normalnie, bo jako drogerie są wyłączone spod działania rozporządzenia o ograniczeniu pracy sklepów.