Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Dwie nowe spółdzielnie podjęły współpracę z Partnerskim Serwisem DetalicznymMarta Ogonek, dlahandlu.pl - 13 października 2010 10:26


Do współpracy z Emperią w ramach PSD dołączyły PSS Morąg oraz Społem z Pionek. Tym samym w Partnerskim Serwisie Detalicznym działa już 56 podmiotów. W przyszłym roku utworzą one nową sieć sklepów spożywczych - będzie ona nosić nazwę Gama.

PSS w Morągu oczekuje unowocześnienia własnych placówek handlowych i zwiększenia rentowności z działalności detalicznej. Takie działania oferuje spółdzielcom PSD w ramach wspólnie przygotowanego projektu.

Dotychczas Tradis był jednym z dostawców PSS-u w Pionkach, a projekt PSD znany spółdzielni z relacji innych uczestników. Społem przy pomocy PSD planuje zmiany organizacyjne w swojej największej placówce. Duże zainteresowanie wśród zarządu i pracowników handlu wzbudziły działania marketingowe i promocyjne.

Partnerski Serwis Detaliczny S.A. to spółka powołana w ramach Grupy Emperia do pracy na rzecz Spółdzielni Społem.

Pakiet działań operacyjnych między PSD i spółdzielniami ma charakter nieobligatoryjny. Spółdzielcy sami wybierają te elementy, które uznają za
przydatne. Dodatkowo, umowa daje dowolność funkcjonowania placówek i możliwość wyjścia z projektu bez konsekwencji. W zamian Spółdzielcy zobowiązują się, że ich głównymi dostawcami będą spółki dystrybucyjneGrupy Handlowej Emperia.

Sprawdź ceny w sklepach Społem tutaj:

http://www.dlahandlu.pl/koszyk/sklep/spolem,10.html