Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Vollmart: Celujemy w miasta liczące min. 50 tys. mieszkańcówdlahandlu.pl - 24 lutego 2021 10:31


24 lutego w Siedlcach przy ul. 3 Maja 60 został otwarty pierwszy w regionie hard dyskont Vollmart.

 - Klienci znajdą tam wyselekcjonowane produkty pierwszej potrzeby: artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą oraz artykuły przemysłowe w cenach niższych przynajmniej o 20% niż w innym sklepach - deklaruje sieć.

Firma opisuje, że "hard dyskont Vollmart to propozycja stworzona w oparciu o jeden cel: zapewnienia mieszkańcom prawa do zakupu dobrej jakości towarów w najkorzystniejszych cenach. Jest to możliwe poprzez eliminowanie zbędnych, kosztotwórczych ogniw w drodze produktu na półkę, takich jak: gazetki, spoty reklamowe, drogie wyposażenie sklepu itp. Pomimo tego, że towar sprzedawany jest z palet i opakowań zbiorczych, Vollmart to sieć nowoczesna. Sklep jest jasny, czysty, bezpieczny i skoncentrowany na obsłudze klienta."

– Zaczynamy w Siedlcach, a naszym celem jest zbudowanie sieci korzystnych cenowo i przejrzystych w swoim modelu działania nowoczesnych hard dyskontów. Kolejne sklepy Vollmart powstaną w miastach liczących minimum 50 000 mieszkańców. Następnym etapem będzie ekspansja na rynki zagraniczne. Dzięki temu produkty polskich producentów zyskają szersze rynki zbytu i kanały dotarcia do nowych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszej sytuacji gospodarczej cena to często główny determinator decyzji zakupowych. Stąd przyjęta polityka cenowa jest przez nas ściśle kontrolowana. Jesteśmy przekonani, że klienci poszukujący towarów o najlepszym stosunku jakości do ceny i chcący wydawać pieniądze w sposób rozsądny, docenią naszą propozycję – mówi Wiktor Sawosz, właściciel Vollmart oraz Brand Distribution Group.

Firma podaje, że jej szczególnym zainteresowaniem cieszą się produkty pochodzące od polskich regionalnych i lokalnych dostawców. W Vollmart będzie do 1200 pozycji asortymentowych codziennego zapotrzebowania o sprawdzonej jakości.

– Produkty oferowane przez Vollmart podlegają stałej kontroli, a w naszej ofercie pozostaną tylko te, które spotkają się z odpowiednim zainteresowaniem klientów. Posiadamy kompetentny Dział Zakupów, mamy własną strategię współpracy z dostawcami oraz stosujemy dynamiczną analizę cen i ruchu towarów – wylicza Joanna Weronika Bielecka, Manager Działu Zakupów Vollmart.

Na razie Vollmart będzie działał w formacie stacjonarnym, jednak niebawem oferta będzie dostępna także online.

Hard dyskont Vollmart w Siedlcach będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-22.00.