Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Asics w Adgar Park WestMK - 14 kwietnia 2021 12:58


Na początku roku do Adgar Park West zlokalizowanego w warszawskiej dzielnicy Ochota, wprowadził się nowy najemca – japońska marka sportowa ASICS. Najemca wynajął 346 mkw. Jest to kolejna, obok AIR ZONE, Garmin i Calypso firma, którą przyciągnął sportowy duch panujący w Adgar Park West.

ASICS specjalizuje się w dostarczaniu na rynek sprzętu sportowego, w tym obuwia przeznaczonego do biegania, tenisa, squasha, krykieta, golfa, siatkówki, piłki nożnej, a nawet cheerleadingu. Marka wyróżnia się na tle konkurencji produkcją zaawansowanego technologicznie obuwia biegowego. 

,,ASICS jest kolejnym najemcą powiązanym z branżą sportową, który wybrał Adgar Park West na swoją siedzibę. Jest pionierem w kwestii wprowadzania nowych, potrzebnych konceptów sportowych. Cieszy nas fakt, że firmy doceniają sportowego ducha budynku i chcą być częścią tej społeczności. Od zawsze promujemy aktywność fizyczną, która jest jedną ze składowych zdrowego trybu życia, szczególnie dla nas ważnego. Wiemy, że nasz najemca właśnie wdrożył projekt ‘’Sunrise Mind”, który ma na celu przywrócenie równowagi ciała oraz umysłu poprzez ćwiczenia fizyczne. Bardzo się cieszymy, że ASICS dołączyło do grona naszych najemców, powiększając tym samym grono sportowych firm.’’- mówi Tomasz Stopka, Leasing and Flexible Workplaces Specialist w Adgar Poland.