Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Otwarcie drugiego Selgrosu w ŁodziGazeta Wyborcza Łódź - 26 października 2010 09:39


Od dzisiaj można już robić zakupy w nowym centrum handlowym Selgros Cash&Carry na rogu Pabianickiej i 3-ego Maja - czytamy w Gazecie Wyborczej.

Hala Łódź-Pabianicka jest drugą w Łodzi i trzynastą z dwudziestu zaplanowanych hurtowni Selgros w Polsce. W hali docelowo będzie zatrudnionych 350 pracowników.

Na całkowitej powierzchni około 10 tys. mkw. zgromadzonych jest blisko 40 tys. artykułów wszystkich branż. Dodatkowo wszyscy Klienci mogą brać udział w lojalnościowym Programie Premia oraz innych programach bonusowych.

Selgros Cash&Carry jest częścią holdingu transGourmet, zajmującego się sprzedażą hurtową produktów żywnościowych. Do tej pory firma zainwestowała w Polsce łącznie 1,2 mld zł. Obecnie Selgros posiada w Polsce trzynaście hurtowni zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu.

Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal. Aktualnie firma zatrudnia w Polsce ponad 4 tys. osób oraz aktywnie angażuje się we współpracę z samorządami i społecznościami lokalnymi.