Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Coccodrillo otworzyło sklep w MoskwieMW, dlahandlu.pl - 10 maja 2021 10:32


CDRL, właściciel marki Coccodrillo poszerza dostępność swoich produktów w Rosji. Salon marki został otwarty w galerii Mega Teplyj Stan w Moskwie. Jest to jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w tym mieście.

Obecnie w Rosji znajduje się 10 salonów monobrandowych Coccodrillo. W galerii Mega Teplyj Stan butik Coccodrillo sąsiaduje bezpośrednio z flagowym sklepem rosyjskiego giganta branży artykułów dziecięcych Detsky Mir.

- W Rosji sytuacja pandemiczna jest stabilna, w samej Moskwie juz od dawna otwarte są galerie handlowe, restauracje, muzea, kina, dzieci chodzą do szkół. Z naszej perspektywy to dobry moment na rozbudowę sieci stacjonarnej w tym kraju. Liczymy, że obecność Mega Teplyj Stan, przez wzgląd na popularność tej galerii, pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność naszej marki, a w konsekwencji przełoży się również na sprzedaż  – komentuje Marek Dworczak, prezes CDRL.

Grupa CDRL to wiodący dystrybutor odzieży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest właścicielem marek własnych Coccodrillo, Lemon Explore, Petit Bijou, Broel oraz największej sieci supermarketów dla dzieci na Białorusi - Buslik. Produkty marki Coccodrillo dostępne są łącznie w 500 punktach handlowych a także w sklepie internetowym działającym w 5 wersjach językowych.