Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Mere chce zadebiutować w Wielkiej BrytaniiMK - 14 maja 2021 09:02


Rosyjski dyskonter Mere, który prowadzi sklepy m.in. w Niemczech, Polsce, Serbii i na Ukrainie, szuka potencjalnych lokalizacji w Wielkiej Brytanii.

Dyskonter założył brytyjską stronę internetową, na której potwierdza, że ​​aktywnie współpracuje z angielskimi firmami, aby otworzyć swoje placówki na terenie Wielkiej Brytanii.

Mere chciałoby otworzyć sklepy w takich lokalizacjach jak Devon, Stockport, Neath, Banbury, Selby, Bradford, Middlesbrough, Grantham, Kettering, Plymouth, Beckenham, Gloucester, Northampton, Cardiff, Oswestry, Barnsley, Sheffield, Exeter, Stretford oraz w Walii i południowej Szkocji.

Ponoć Mere prowadzi już rozmowy z dostawcami na temat swoich pierwszych czterech sklepów w Wielkiej Brytanii, a debiut ma nastąpić w przyszłym miesiącu w Preston, a następnie w Castleford, a także w lokalizacjach w Walii.

Wyszukiwanie atrakcyjnych lokalizacji

Za pośrednictwem swojej witryny w Wielkiej Brytanii firma ma nadzieję kupić więcej atrakcyjnych nieruchomości, zapraszając właścicieli gruntów do kontaktu.

„Po szybkim zapoznaniu się z twoją ofertą umówimy się na spotkanie w twojej lokalizacji, o dowolnej porze, w dowolnym miejscu w Wielkiej Brytanii” - pisze sieć.

Poza Rosją dyskont rozpoczął swoją europejską podróż wraz z otwarciem biura w Rumunii w 2017 roku, z pierwszymi sklepami w tym kraju rok później.