Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Re_store szuka lokalizacji w centrach handlowychEK - 25 maja 2021 17:59


Cushman & Wakefield rozpoczyna współpracę z Re_store, siecią sklepów z odzieżą outletową oraz odzieżą second hand. Umowa zakłada współpracę w zakresie wymiany wiedzy oraz wsparcia najemcy w wyborze i analizie lokalizacji.

Re_store stawia na odpowiedzialną modę poprzez oferowanie wysokiej jakości markowych ubrań i dodatków używanych oraz nowej odzieży outletowej w atrakcyjnych cenach.

- Nasz koncept Re_store sprzedaży i odkupu używanych ubrań ma szanse nie tylko urozmaicić tenant mix najemców w wielu lokalizacjach handlowych, ale także, poprzez wprowadzenie nieco nowych technologii, wciągnąć klientów w procesy odzysku niechcianych ubrań prosto z ich szaf w zamian za kupony na zakupy w sklepie Re_store, z czasem także w innych sieciach fashion. Wdrażana właśnie platforma sprzedażowo-zakupowa www.restore.com.pl oparta na integracji oferty punktów stacjonarnych Re_store z platformą online pozwoli na swobodny wybór sposobu rezerwacji, zakupu i odbioru produktów z naszej oferty przez wszystkich naszych potencjalnych klientów stwarzając jednocześnie możliwość odsprzedaży ubrań z szaf, zarówno na miejscu w sklepie, jak i online - mówi Mariusz Pniewski, prezes zarządu REVENTEX.

Obserwujemy, że nastolatkowie i młodzi dorośli, którzy są fundamentem dla sukcesu wielu marek odzieżowych obecnych w galeriach handlowych, wręcz się od nich odwracają, aby w trosce o środowisko wybierać odzież w second handach. Poprzez otwarcia kolejnych lokalizacji Re_store w centrach handlowych wesprzemy galerie w przyciągnięciu tych, którzy się odwrócili, jak i zupełnie nowych klientów – mówi Ada Budynek, Senior Negotiator, Retail Agency, Cushman & Wakefield.

Re_store to, oprócz cotygodniowo odświeżanej oferty, sklep umożliwiający odkup najlepszych jakościowo, używanych lub nowych markowych ubrań za gotówkę od klientów i/lub rejestrację klienta w systemie inteligentnego kontenera w ramach projektu „Ciuch w ruch" - urządzenia, które w zamian za umieszczone w nim kilogramy ubrań, wydaje kupony o wartości od 10 do 50 zł na zakupy w Re_store.