Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Powstał e-sklep oferujący świeże ryby

Według różnych źródeł e-handel może stanowić nawet 6% naszego PKB i jest jedną z najszybciej rozwijających się branż. Coraz częściej zamawiamy jedzenie - z raportu przygotowanego przez firmę Gemius dla e-Commerce Polska wynika, że zakupy spożywcze w sieci robi niemal co czwarty internauta i wydaje na nie średnio 70 zł miesięcznie.
Reklama

Pytani o to, co przekonuje ich do zakupów online, Polacy odpowiadają, że przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. 

- Stworzyliśmy w sieci miejsce, gdzie można kupić towar bezpośrednio od hodowcy, rybaka czy wędkarza i być pewnym tego, co będzie się jeść czy podawać swojej rodzinie - mówi Włodzimierz Borowczyk, Prezes Zarządu Mikronatura Człowiek sp. z o.o., firmy prowadzącej sklep internetowy DobreRyby.pl.
W ofercie Dobreryby.pl znajdziemy ryby prosto z połowu, produkty wędzone (wyławiane i wędzone także tego samego dnia) i przetwory rybne. Pochodzą one z gospodarstwa rybackiego położonego w Borach Tucholskich. Każda zamówiona ryba jest po wyłowieniu pakowana próżniowo, okładana lodem i umieszczana w hermetycznym pojemniku. Taką paczkę kurier wiezie pod wskazany adres - bez pośredników. Zamówione ryby trafiają do odbiorcy maksymalnie 24 godzin od ich odłowu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum