Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

20 km od Warszawy powstaje duży park magazynowy

CTP, deweloper i właściciel obiektów magazynowo-przemysłowych, wchodzi w decydującą fazę budowy pierwszego etapu CTPark Warsaw North. Zakończenie prac jest zaplanowane na początek przyszłego roku.
Reklama

CTPark Warsaw North to projekt typu cross-dock zlokalizowany w gminie Czosnów, zaledwie 20 km od Warszawy. Realizacja CTPark Warsaw North jest ważnym krokiem w ekspansji firmy na polskim rynku magazynowym.

Aktualnie w budowie posiadamy 450 000 mkw. powierzchni, z czego 250 000 oddamy w najbliższych miesiącach, w tym obiekty na Śląsku, w obrębie Warszawy czy tzw. ściany zachodniej kraju. W ciągu najbliższych lat planujemy powiększyć nasze portfolio o kolejne 1,5 mln mkw. brutto. Warszawski park magazynowy ma być przy tym benchmarkiem dla naszych przyszłych inwestycji. Celujemy bowiem w świetnie zlokalizowane, nowoczesne projekty, które będą realizowane w zgodzie z ideą zrównoważonego, zielonego budownictwa - komentuje Bogi Gabrovic, CFO w CTP Polska.
 

CTPark Warsaw North oferuje szerokie możliwości prowadzenia działalności magazynowej. Park położony jest tuż przy drodze ekspresowej S7, w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy, co ułatwia przyszłym najemcom dostęp do wykwalifikowanej kadry.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum