Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Allegro na miesiąc udostępnia wszystkim usługę Smart za darmo

Przez miesiąc każdy będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw w Polsce za pośrednictwem usługi Allegro Smart!.  Spółka szacuje, że wesprze to w zakupach przez Internet osoby, które zostają w domu i unikają zatłoczonych miejsc w czasie pandemii. Koszt darmowych dostaw zostanie pokryty przez Allegro.
Reklama

- Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych - powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

Oferta potrwa do 18 kwietnia. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 PLN za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 PLN za dostawę kurierską na terenie całej Polski. Aktualni klienci Allegro Smart! będą również korzystać z darmowych dostaw w tym okresie - ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o jeden miesiąc.

Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat czy zachęt do jej wykupienia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum