Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Allegro: Nasz Pakiet wsparcia przyciągnął na platformę 9 tys. nowych firm

Ogłoszony w marcu Pakiet wsparcia dla Sprzedających pomógł firmom lepiej zarządzać przepływem gotówki i przyciągnął na platformę prawie 9 tysięcy nowych sprzedawców - dwa razy więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Allegro podjęło zatem decyzję, że przedłuża Pakiet o kolejny miesiąc.
Reklama

Allegro nadal pokrywa cały koszt wsparcia dla sprzedających, przeznaczając na ten cel łącznie już 29 mln zł.

W pierwszym miesiącu z pakietu skorzystało 64% wszystkich firm na Allegro, przede wszystkim poprawiając przepływ gotówki. Na platformie rejestrowało się ponad 2000 firm tygodniowo, czyli dwukrotnie więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Pakiet dał impuls do rozwijania działalności - sprzedawcy zamieścili w kwietniu prawie 3 razy więcej ofert niż dotychczas średnio miesięcznie.

W ramach przedłużonego do końca maja 2020 r. pakietu Allegro wydłuża termin płatności dla małych firm z 14 do 60 dni; oferuje 3 miesiące bez płacenia prowizji dla nowych polskich sprzedawców niezależnie od skali działalności; daje dostęp do pożyczki z cash-backiem do 4,5 tysiąca złotych dla sprzedawców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą; nadal wstrzymuje wcześniej ogłoszone podwyżki opłat.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum