Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Allegro obniża cenę rocznego pakietu Smart!

Allegro okresowo obniża cenę Smarta! na 39 zł (zamiast 49 zł) za roczny pakiet.
Reklama
  • Allegro, przygotowując swoich klientów na jesienne wyprzedaże i świąteczny szczyt zakupowy, okresowo obniża cenę Smarta! za roczny pakiet.
  • Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.
  • Roczny pakiet Allegro Smart! w obniżonej cenie jest dostępny od 2 listopada do 23 grudnia 2021 r.

 

- Zbliża się szczyt sezonu zakupowego -  w listopadzie kusić będą okazje cenowe podczas Black Week, a chwilę później poszukiwanie świątecznych prezentów. Chcemy choć trochę odciążyć naszych klientów, dlatego postanowiliśmy w tym okresie umożliwić im skorzystanie z oferty Allegro Smart! z 20-procentowym rabatem.  Oznacza to, że nowi oraz przedłużający roczny abonament Smartowicze, za dostęp m.in do darmowych dostaw i zwrotów oraz specjalnej oferty Allegro Pay raty 3 x 0%, zapłacą w przeliczeniu 3,25 zł miesięcznie. To bardzo kusząca cena, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, że standardowy koszt dostawy to, w zależności od metody 9 zł do 15 zł. Jeżeli korzystamy z usług kuriera, roczny pakiet zwróci się już przy trzecim zamówieniu. Ponadto, przez ostatni rok wprowadziliśmy wiele zmian w Allegro Smart!, które sprawiły, że oferowany pakiet zyskał na atrakcyjności - dla przykładu dzięki grupom rodzinnym Allegro Family możemy dzielić się korzyściami wspólnego pakietu Smart! - mówi Michał Owerczuk, Smart! and Loyalty Programs Director.

 

Jedna obniżka, jeden pakiet

Specjalna oferta cenowa Allegro Smart! obowiązuje od 2 listopada do 23 grudnia i jest skierowana do wszystkich klientów platformy. W cenie 39 zł, każdy użytkownik Allegro może aktywować tylko jeden pakiet Allegro Smart!

Na Allegro ofert objętych programem Smart! jest już ponad 160 milionów, a bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy już od 40 zł. Obecnie wszystkie oferty z oznaczeniem “Allegro Smart!” oferują darmową dostawę kurierem, a klienci, którzy wybierają odbiór w punkcie, mają do dyspozycji największą w Polsce, liczącą  45 tys. punktów odbioru sieć, w której skład wchodzą m.in Paczkomaty, sklepy Żabka, stacje Orlen, kioski Ruch, a także rozwijana przez Allegro sieć punktów we współpracy z Kolporterem i epaka.pl.

Allegro ma także propozycję dla studentów, żacy mogą skorzystać z pakietu Allegro Smart! Student i w ramach 6-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego oraz obniżonej ceny po jego zakończeniu, korzystać z oferty zniżek od partnerów Allegro, takich jak Flixbus, FreeNow, Blinkee, Legimi, Multikino, TMobile, strefakursow.pl czy Profilingua.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum