Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Allegro otwiera się na zagranicznych klientów. Packeta dostarczy przesyłki do Czech

Packeta to kolejny operator, który w krótkim czasie dołączył do Allegro, wzbogacając ofertę dostaw międzynarodowych z platformy. Najpopularniejsza czeska firma logistyczna (na rodzimym rynku znana pod nazwą Zásilkovna), zapewniając atrakcyjne cenowo i wygodne dostawy do 9100 punktów odbioru stacjonarnego oraz automatów Z-Box, staje się ważnym krokiem w rozwoju Allegro na strategicznym rynku czeskim.
Reklama
  • Allegro rozbudowuje międzynarodową ofertę dostaw, umacniając swoją obecność w krajach Unii Europejskiej - ze szczególnym uwzględnieniem działań promocyjnych na rynku czeskim.
  • Packeta, najpopularniejsza czeska platforma logistyczna dołącza do Allegro z ofertą dostaw do 9100 punktów odbioru oraz automatów paczkowych Z - Box w Czechach.
  • Niedawno do Allegro dołączył inny logistyczny gigant - DHL Parcel, oferując dostawy krajowe i międzynarodowe do 24. krajów Unii Europejskiej.

Niespełna miesiąc wcześniej do Allegro dołączył DHL Parcel, oferujący dostawy kurierskie na terenie Polski oraz 24 krajów Unii Europejskiej. Dzięki temu klienci z praktycznie całego kontynentu zyskali szeroki dostęp do wygodnych i szybkich zakupów w atrakcyjnych cenach oferowanych na Allegro.com - platformie dostępnej w wersji angielskiej, jak również czeskiej i ukraińskiej.

Rośnie ekspansja zagraniczna Allegro

Coraz bogatsza oferta logistyczna wspiera ekspansję Allegro na arenie międzynarodowej. Krokiem milowym w tym procesie było zeszłoroczne przejęcie czeskiej Grupy MALL i WE|DO, co pozwoliło firmie wejść na pięć nowych rynków Europy Środkowo-Wschodniej łączących Morze Bałtyckie ze Śródziemnym. Jednocześnie klienci mogę korzystać z platformy Allegro.com, dzięki której sprzedający docierają ze swoją ofertą do klientów w całej Unii Europejskiej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum