Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Allegro wprowadza darmowe dostawy w lokalnych zakupach

Dzięki Allegro Smart! klienci Allegro Lokalnie – platformy dla prywatnych kupujących i sprzedających - mogą korzystać z darmowych dostaw do paczkomatów w całym kraju. Promocja trwa do końca czerwca.
Reklama
  • W badaniu satysfakcji klientów (NPS) program Allegro Smart! osiągnął poziom 92 – jeden z najwyższych na świecie.
  • Od kwietnia do końca czerwca użytkownicy platformy mogą korzystać z promocji, w ramach której dzięki usłudze Allegro Smart! mogą sprzedawać i kupować przedmioty z drugiej ręki z darmową dostawą do paczkomatów.

 

Allegro Lokalnie i darmowe dostawy

Allegro Lokalnie to platforma, która umożliwia osobom prywatnym zakup oraz sprzedaż używanych przedmiotów, które dzięki temu zyskują nowe, drugie życie. Od kwietnia do końca czerwca użytkownicy platformy mogą korzystać z promocji, w ramach której dzięki usłudze Allegro Smart! mogą sprzedawać i kupować przedmioty z drugiej ręki z darmową dostawą do paczkomatów.

To odpowiedź na oczekiwania klientów oraz osób robiących zakupy online, dla których darmowa dostawa jest ważnym czynnikiem motywującym do kupowania w sieci. Jest to także kolejny krok w rozwoju serwisu.

Allegro Lokalnie powstało w 2019 r., jako odpowiedź na rosnące znaczenie rynku rzeczy z drugiej ręki w Polsce. Od tego czasu stale rozwijamy platformę, wprowadzając rozwiązania ułatwiające zakupy, m.in. aplikację mobilną, czy darmowe dostawy w ramach znanej i docenianej przez naszych klientów usługi Allegro Smart!. Kolejną nowością w naszym serwisie jest wprowadzona w marcu kategoria nieruchomości. Klienci mogą wystawić ogłoszenie i przeglądać oferty sprzedaży lub najmu m.in. domów, mieszkań, działek czy nawet lokali usługowych – mówi Marek Skomorowski, Head of C2C/Classifieds w Allegro Lokalnie.

Jak to działa?

Aby skorzystać z darmowych przesyłek na Allegro Lokalnie wystarczy mieć na swoim koncie aktywną usługę Allegro Smart!. W czasie trwania promocji klienci mogą zamawiać z darmową dostawą do paczkomatów przy zakupach za min. 40 zł od jednego sprzedającego. Ponadto okazjonalni sprzedający ze zwykłym kontem, posiadający usługę Allegro Smart!, mogą wystawiać swoje ogłoszenia z opcją darmowej dostawy do paczkomatów i podczas promocji na Allegro Lokalnie nadać do 8 przesyłek.

Wszystkie ogłoszenia objęte promocją zostaną oznaczone jako “Smart!”, dzięki temu łatwiej je będzie znaleźć w serwisie.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum