Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Allegro wprowadza dostawy tego samego dnia do automatów One Box

Oferty z dostawą realizowaną w dniu zakupu, klienci znajdą na Allegro wybierając w filtrach metod dostawy "Allegro One Box" lub "dostawa dzisiaj". Usługa dostępna jest obecnie pomiędzy dziesięcioma największymi aglomeracjami: w Warszawie i okolicach, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu, Częstochowie, Bytomiu, Toruniu, Katowicach i miastach aglomeracji śląskiej.
Reklama
  • Przesyłki realizowane przez Allegro One Kurier najczęściej docierają do klientów między 18:00 a 22:00.
  • Dla klientów z Allegro Smart! nowa usługa - podobnie jak szybkie dostawy do drzwi - jest bezpłatna przy zakupach za minimum 40 zł u jednego sprzedającego.

Szybkie dostawy od Allegro One Kurier

Allegro One Kurier, wprowadzając innowacyjną usługę szybkich dostaw do automatów paczkowych One Box, zwiększa wygodę klientów, szczególnie tych, dla których możliwość odbioru przesyłki o dowolnej porze, bez czekania na kuriera, ma szczególne znaczenie.

Zakupy dostarczane do zielonych automatów paczkowych One Box, w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia dają mieszkańcom największych miast możliwość korzystania z bogatej oferty asortymentowej i najbardziej atrakcyjnych cen, z których słynie Allegro, niemal likwidując barierę oczekiwania na dostawę. W ten sposób, wyznaczamy nowy standard usług kurierskich w Polsce. Co ważne, dostawy tego samego dnia dostępne są dla użytkowników Allegro Smart! bezpłatnie. Warto także podkreślić, że Allegro One Kurier, uzyskując wskaźnik zadowolenia klientów na poziomie NPS 84, jest najlepiej ocenianą metodą dostawy na naszej platformie.
Łukasz Szczepański, VP Delivery Experience z Allegro.

Sprzedający, które chcą jeszcze bardziej usprawnić logistykę mogą skorzystać także usług One Fulfillment by Allegro, realizującego dostawy do wybranych aglomeracji, w dniu złożenia zamówienia, od poniedziałku do soboty, dla zamówień złożonych do godziny 10.00 (dla Warszawy nawet 13:00) oraz w kolejnym dniu roboczych dla zamówień złożonych do 20.00 dla całej Polski.

Allegro dla środowiska

Dodatkową korzyścią wynikającą z dostaw do automatów One Box by Allegro jest ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne: za każde 10 przesyłek dostarczonych do zielonych automatów paczkowych lub punktów odbioru, firma sadzi w imieniu klienta drzewo, nieodpłatnie przyjmuje używany elektro sprzęt, wszystkie zielone automaty wyposażone są w czujniki jakości powietrza, a 95% maszyn jest pokrytych roślinnością. Marka rozwija także pilotażowe programy wykorzystania rowerów cargo i samochodów elektrycznych do obsługi dostaw oraz innowacyjną obsługę zwrotów opakowań kartonowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum