Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Amazon.pl i Paprocki Brzozowski wprowadzają kolekcję świątecznych bluz

Z okazji zbliżających się świąt, duet projektantów, Paprocki Brzozowski, zaprojektował specjalną kolekcję świątecznych bluz z symbolem polskiej i ukraińskiej przyrody dla Amazon.pl.
Reklama

Amazon.pl wprowadza dziś do sprzedaży limitowaną kolekcję świątecznych bluz zaprojektowanych we współpracy ze znanym duetem polskich projektantów Paprocki Brzozowski. Bluzy w wyrazistych, świątecznych kolorach humorystycznie nawiązują do bociana – symbolu polskiej, jak i ukraińskiej przyrody. Na bluzach umieszczono zabawny napis „STAY FOR X-MAS”, żartobliwie zachęcający te ptaki do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w kraju zamiast odlatywania na zimę w cieplejsze miejsca. Bluzy Amazon.pl i Paprocki Brzozowski zostały wyprodukowane w Polsce, z miękkiej w dotyku i zapewniającej komfort bawełny organicznej wysokiej jakości. Są dostępne wyłącznie na Amazon.pl w trzech rozmiarach: S/M, M/L i L/XL, w cenie 299 zł za sztukę. Liczba bluz jest ograniczona.

 

Projektowanie limitowanej edycji bluz z motywem świątecznym dla Amazon.pl było naprawdę ekscytującą przygodą. Jesteśmy przekonani, że przypadną one do gustu polskim konsumentom szukającym doskonałych prezentów dla rodziny i przyjaciół czy idealnego stroju na wigilijną kolację lub świąteczny obiad. Wspólnie z Amazon.pl dołożyliśmy starań, aby zaprojektowany przez nas produkt dobrze oddawał świąteczny klimat, a przy tym był nieco przekorny – powiedział Marcin Paprocki, jeden z twórców marki Paprocki Brzozowski. 

Cały dochód ze sprzedaży specjalnej kolekcji Amazon.pl i Paprocki Brzozowski zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum