Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce. Kiedy premiera?

Coroczne światowe wydarzenie, Amazon Prime Day, po raz pierwszy odbędzie się w Polsce i umożliwi klientom Prime dostęp do tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach.
Reklama
  • Podczas Prime Day będzie można skorzystać z okazji na zakup produktów Apple, Sony, Bose, Huawei, Philips i Lego, a także z dużych zniżek na tysiące produktów od małych i średnich firm.
  • Każdy, kto nie jest jeszcze klientem Prime, może wypróbować subskrypcję za darmo i wziąć udział w Prime Day, rozpoczynając 30-dniowy okres próbny. 

Prime Day to wydarzenie zakupowe przeznaczone dla klientów Prime, które zapewnia dostęp do atrakcyjnych okazji na zakup produktów. Amazon Prime Day odbędzie się 12 i 13 lipca. Trwający 48 godzin festiwal okazji organizowany jest na całym świecie – w Polsce, Austrii, Australii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Luksemburgu, Meksyku, Holandii, Portugalii, Singapurze, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA i również po raz pierwszy w Szwecji.  Jeszcze tego lata wydarzenia Prime Day zostaną zorganizowane w Indiach, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także po raz pierwszy w Egipcie.

Kolejny kamień milowy w rozwoju Amazon w Polsce


„Prime wprowadziliśmy do Polski w październiku ubiegłego roku i cieszymy się, że możemy poinformować naszych klientów i lokalnych partnerów handlowych w Polsce o osiągnięciu kolejnego kamienia milowego, czyli organizacji pierwszego w Polsce Prime Day” – powiedział Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl.

 Pierwszy Prime Day zorganizowano w 2015 roku w dziewięciu krajach z okazji 20-lecia Amazon. W Polsce Amazon Prime zadebiutował w październiku 2021 roku.

Co to jest Amazon Prime Day?

Podczas pierwszego Prime Day klienci w Polsce będą mogli skorzystać z dużych zniżek na najlepsze i niezbędne produkty, w tym nowe gadżety i elektronikę od Apple, Sony, Huawei, Harman, Logitech i Bose, zabawki od Lego i Mattel, artykuły do domu i kuchni firm Philips, Bosch, Finish, Electrolux, Tefal i Gerlach, modną odzież i obuwie, między innymi marek Crocs, Ecco i LEVI's, a także artykuły kosmetyczne od Nivea, Bambino, Dove i wiele innych. Ponadto, klienci będą mogli wybierać spośród tysięcy okazji od partnerów handlowych Amazon, w tym polskich: Ochnik, Wojas, Zwieger, Eveline Cosmetics, SFD Nutrition, AmeliaHome, DecoKing, Beltimore, Wozinsky, Betlewski, LEKI czy Movino.

 „Cieszymy się, że możemy udostępnić nasze najlepsze okazje Prime Day jeszcze większej liczbie osób na całym świecie – produkty od małych firm i artykuły gospodarstwa domowego, które nasi klienci uwielbiają i którym ufają” – powiedział Jamil Ghani, wiceprezes Amazon Prime.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum