Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

AMW otworzyła e-sklep ze sprzętem wojskowym

Agencja Mienia Wojskowego otworzyła sklep internetowy, do oferty na razie trafiło ok. 50 produktów w tym wojskowe lornetki, menażki czy kombinezony pilota. Agencja zapowiada, że lista dostępnych towarów z czasem będzie dłuższa, ruszy też platforma aukcyjna.
Reklama

Bogdana Bogusławska-Dobosz z AMW poinformowała w piątek PAP, że w sklepie internetowym nabyć można oryginalne produkty z wojskowych magazynów: manierki, menażki, niezbędniki, torby polowe i pałatki. Są też berety, furażerki, kapelusze polowe w kamuflażu pustynnym, rogatywki czy stalowe hełmy.

"Zainteresowanie uruchomieniem sklepu internetowego było spore. Otrzymywaliśmy wiele zapytań, również od osób, które nie miały łatwego dostępu do naszych stacjonarnych punktów sprzedaży. Zależało nam, by to zmienić i umożliwić zakupy jak największej liczbie chętnych. W planach mamy też uruchomienie platformy aukcyjnej. Warto otwierać się na nowych klientów i szukać nowych rozwiązań" powiedział cytowany w komunikacie prasowym prezes agencji Krzysztof Falkowski.

Do najciekawszych produktów w sklepie AMW należą lornetki pryzmatyczne 7X45 zaprojektowane z myślą o wojskach specjalnych, dwa rodzaje pakownych wojskowych plecaków - desantowca oraz piechoty górskiej w cenie 120 zł, dwa modele kombinezonów pilota po 180 zł za sztukę oraz mundury polowe letnie w panterkę wycenione na 170 zł za komplet.

Do nabycia są ponadto talerze stalowe z Marynarki Wojennej, dwunastolitrowy termos, który można nosić jak plecak oraz topór gastronomiczny, latarki kieszonkowe, śpiwory czy kanistry stalowe. 

"Nasza oferta jest na tyle różnorodna, że możemy nią zainteresować nie tylko do miłośników militariów i kolekcjonerów wojskowych gadżetów, ale też do innych osób. Mam tu na myśli majsterkowiczów, ludzi zajmujących się aranżacją wnętrz czy krawiectwem" powiedziała dyrektor departamentu marketingu w Agencji Zofia Kabas.

Zaplecze magazynowe e-sklepu zlokalizowane jest w Krakowie. Środki uzyskane ze sprzedaży internetowej, podobnie jak pozostałe zyski pochodzące z zagospodarowania powojskowego sprzętu, Agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum